Webshop pre úspešných kaprárov

Hľadaj
Nakupný košík
Mobile Menu ICO

15.03.2020 Supa Fruit

Supa Fruit

 

Táto ovocná rada je ideálna a funguje po celý rok, a preto by nemala chýbať v žiadnej výbave správneho lovca kaprov. Je to fantastické, že táto príchuť funguje ako v studenej, tak v teplej vode. Predovšetkým v teplých mesiacoch na ňu spoľahlivo zaberú aj Amure. Používanie rovnakej návnady po celý rok pomáha predovšetkým kaprovi vybudovať si dôveru k tejto vašej guličke, oproti napríklad príchutiam, ktoré sú vhodné len pre jednotlivé ročné obdobia. Rad Supa Fruit od anglickej firmy DT Baits je ideálny pre celoročné použitie. Obsahuje vysokú mieru príťažlivosti pre ryby, neobsahuje príliš veľké množstvo tuku, čo je veľmi veľká výhoda. Veľké množstvo tuku má tendenciu zamknúť našu návnadu v chladnejšej vode, čo má za následok, že sa "vôňa" a atraktory neuvoľňujú.

Príchuť Supa Fruit prichádza vďaka kombinácii sladkých ovocných chutí a mliečneho podtónu. Jej zmes vytvára veľmi žiaducu vôňu a chuť, ideálne pre použitie na všetkých vodách v podmienkach ako teplé, tak i studenej vody. V kombinácii so zmesou vysoko kvalitných mliečnych bielkovín a múky z tigrích orechov môžete vidieť, prečo je rad Supa Fruit široko používaná.

Boilies je k dispozícii v rozmeroch 15, 18 a 22 mm v trvanlivom prevedení. Samozrejmosťou je rada doplňujúcich atraktorov - pop-up, stick mix, peletky, dip a DNA liquid. Pop-up boilies sú vyrobené s použitím super vztlakovej základnej zmesi a sú kombinované s presne rovnakým atraktívnym balíčkom ako klasické boilies. Snáď najvýznamnejším a najzaujímavejším doplnkovým produktom tohto radu je DNA liquid. Táto hustá, viskózna kvapalina môže byť použitá pre zvýšenie atraktívnosti vašej nástrahy. Obsahuje dve zložky, ktoré sa navzájom odpudzujú, ale ktoré sa po pretrepaní stanú silným spoločníkom pre vaše krmivo. Veľmi vhodné k poliatiu boilie, do pva sieťky, peletiek alebo stick mixov.

 

  •  Supa Fruit
  •  Supa Fruit
Späť na aktuality